Vážení zákazníci, od 14.4. do 22.4. bude fungovať eshop v obmedzenej prevádzke. Balíky budú odoslané 17.4 a 23.4. Ďakujeme za pochopenie.

O nás

Za značkou NESMRTELNÝ stojí kozmopolitný Čech, žijúci na Slovensku. Toto je jeho príbeh a cesta, na konci ktorej stojí KOZIE KOLOSTRUM NESMRTELNÝ.

 

„Ako trojročnému sa mi objavila silná alergia na lepok – v tej dobe to nebola častá vec a lekárom dlho trvalo, než dokázali prísť na to, čo je príčinou toho, že som skoro zomrel. Moja strava boli banány, na ktoré čakala frontu celá rodina, a čokoláda. Babička mi piekla bezlepkový chlieb. Imunitu som mal oslabenú natoľko, že som počas zimného obdobia užíval kľudne aj 4x antibiotiká. To nezabránilo mojej láske k bicyklovaniu, kde som sa dostal medzi vrcholových športovcov. Mal som poloprofesionálnu zmluvu a patril ku špičke v Českej republike. Bohužiaľ, zdravotné problémy zabránili k tomu dostať sa na úplný vrchol. Alergie boli pre mňa tak neznesiteľné, že som sa v roku 2010 presťahoval do Thajska. Tu som sa zoznámil so zdravým životným štýlom a pochopil som, čo dokáže strava, aj keď zo športu som o výžive vedel naozaj veľa. V Thajsku som sa zoznámil so špičkovým kardiochirurgom, ktorý tu trávieval dovolenky. Priviedol ma na myšlienku e-shopu so zdravou výživou a výživovými doplnkami, ktoré neboli v Čechách a na Slovensku v tom čase dostupné. A hlavne ma upozornil na kozie kolostrum, ktoré by mohlo byť riešením mojich problémov s imunitou a alergiami. S jasným plánom som sa v roku 2012 vrátil do Európy a začal pripravovať výrobu. O rok neskôr vznikol projekt Nesmrteľný. Jeho hlavným produktom bolo kozie kolostrum. Počas nasledujúcich rokov a neustáleho výskumu som sa snažil kolostrum zdokonaliť. To vyvrcholilo v roku 2018 podaním patentu a úžitkového vzoru. Podarilo sa mi zmeniť trh – najväčší svetový výrobca kozieho kolostra ho prestal pasterizovať a ostatní výrobcovia začali kopírovať nami vymyslený enterosolventný obal. Toto bola pre mňa najväčšia pocta. A pomoc ľudom. Mimochodom… antibiotiká som od návratu z Thajska nebral.“